پیام رئیس کنگره

محققین گرامی و همراهان عزیز

بسیار باعث مسرت است که توفیق الهی موجب گردیده تا برای ششمین سال پیاپی بتوانیم ششمین کنگره ملی و چهارمین کنگره بین المللی زخم و ترمیم بافت را برگزار نمائیم. کنگره زخم و ترمیم بافت سعی در ایجاد فضایی علمی با رویکرد تبادل یافته ها و تجربیات به منظور بهبود روش های درمانی و کاربرد فناوری های نوین و دانش روز دنیا در ترمیم زخم و بافت دارد.

امید است تا دستاوردهای علمی پژوهش های پایه و بالینی بتوانند در چارچوب کنگره با دو محک علم و دانش و تجربه اساتید و همراهان سنجیده و آزموده شوند و بتوانند باعث اعتلای علمی و توسعه روش های مراقبت از زخم گردند.

خرسندیم به اطلاع رسانیم این کنگره به مدت 4 روزاز تاریخ 28 آبان ماه تا اول آذر سال جاری در سالن همایش های بین المللی رازی برگزار خواهد شد و از شما عزیزان دعوت می کنم تا با حضور فعال و گرم خود در چهارمین کنگره بین المللی امسال نیز ما را همراهی نمائید.

اینجانب و همکاران پر تلاشم در کمیته های علمی و اجرائی کنگره امیدواریم با حضور و سخنرانی اساتید و متخصصان خارجی خارجی و داخلی، تشکیل کارگاه های آموزشی و برپایی نمایشگاه های جانبی، بسترهای لازم برای تبادل اطلاعات علمی بین شرکت کنندگان فراهم گردد. لازم می دانم تا به اطلاع برسانم امسال با استعانت الهی سعی داریم تا با همراهی و همکاری دانشگاه ها و انجمن های علمی داخلی و خارجی که در زمینه زخم به طور فعالانه مشغول به تحقیق و کار و تلاشند برغنای علمی کنگره بیش از پیش بیافزائیم. همکاری دانشکده بیوتکنولوژی دانشگاه عبدالولی خان کشور پاکستان و انجمن زخم (یارا) ترکیه مرهون تلاش همکاران کنگره می باشد.

طبق روال هر سال دستان با محبت شما گرامیان را برای همراهی و همدلی در اجرای این رویداد بزرگ علمی به گرمی می فشاریم و حضور فعال و پر برگشت شما را چشم انتظاریم.

 

 

دکتر سید مهدی طبائی

رئیس ششمین کنگره سالانه زخم و ترمیم بافت