پیام رئیس کنگره

به نام پروردگار التیام بخش جان

سلام و عرض ادب به اساتید، همکاران و دانشجویان حوزه زخم و ترمیم بافت

با استعانت از خداوند مهربان افتخار دارم شما عزیزان را برای حضوری گرم در سومین کنگره بین ­المللی و پنجمین کنگره کشوری زخم و ترمیم بافت دعوت نمایم. این کنگره با هدف اعتلای علم و ارتقای خدمات تشخیصی و درمانی در زمینه زخم و ترمیم بافت به مدت 3 روز از چهارم تا ششم مهرماه سال 1397 در سالن همایش های بین المللی رازی برگزار می­ گردد.

این کنگره فرصت مغتنمی است برای تبادل دانش و تجربه در همه زمینه های مرتبط با زخم و ترمیم بافت بخصوص در جامعه متخصصین بالینی و علوم پایه که در حال حاضر با چالش های فراوانی روبروست. امید است با حضور متخصصین علوم بالینی وپایه فعال در این زمینه ، با تبادل اندیشه و گفتمان راهکارهای عملی برای برون رفت از مشکلات و چالش­ ها حاصل شود تا دستاوردهای حاصل باعث ارتقای سلامت مردم گردد.

اینجانب و همکاران پرتلاشم در کمیته ­های علمی و اجرایی کنگره امید داریم برگزاری این کنگره با حضور و سخنرانی اساتید و متخصصان خارجی و داخلی، تشکیل کارگاه ­های آموزشی و برپایی نمایشگاه جانبی، بسترهای لازم برای دانش افزایی عزیزان شرکت کننده را فراهم آورد و گام­ هایی شایسته برای پویندگان دانش برداشته شود. دستان با محبت شما گرامیان را برای همراهی و همدلی در این رویداد بزرگ علمی به گرمی می فشاریم و حضور فعال و پر برکت شما را چشم انتظاریم.

 

به امید دیدار شما در کنگره زخم و ترمیم بافت

 

دکتر سید مهدی طبایی

رئیس سومین کنگره بین المللی و پنجممین کنگره ملی زخم و ترمیم بافت